Zaznacz stronę

O naszej firmie

JOTO jest polską, rodzinną firmą założoną w 2012 roku. Siedziba firmy oraz magazyn znajdują się w Stawigudzie w woj. warmińsko-mazurskim. Nowoczesny zakład produkcyjny oraz laboratorium znajduje się w Kutnie.

Firma prowadzi działalność zgodnie z zasadą dobrej praktyki produkcyjnej oraz z dobrymi praktykami biznesowymi. Przestrzega obowiązujących przepisów i norm prawnych.

W trosce o zachowanie najwyższej jakości oferowanych produktów w JOTO używamy wyłącznie najwyższej jakości surowców.

Fundamentem działalności JOTO są nasi Klienci.

Działamy w oparciu o zasadę „myśl jak klient”, odpowiadając na jego potrzeby w zakresie oferowanego asortymentu produktów. Budujemy partnerskie relacje z kontrahentami. Stawiamy na zdrową  współpracę, opartą na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i zaufaniu.

Polityka jakości JOTO nie kończy się na sprzedaży Klientom produktu finalnego. Oferuje im również szeroko rozumiane doradztwo w zakresie odpowiedniego doboru substancji będącego odpowiedzią na potrzeby naszego Klienta.

Swoją wiedzą i doświadczeniem, wysoko wykwalifikowana kadra, dzieli się nie tylko podczas rozmów handlowych ale również w ciągu współpracy.

Na każdym etapie produkcji i dystrybucji JOTO dba o zachowanie najwyższej jakości, bo „jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę…”

W 2019 r. w wyniku dynamicznie powiększającej się produkcji i rosnącej liczby klientów firmę przekształcono w JOTO Sp. z o.o.

KOD FACEBOOK SOCIAL BOX TUTAJ